XX Festiwalu Współczesnej Kultury Ludowej -kolejność występów

Kolejność występów zespołów i solistów podczas
XX Festiwalu Współczesnej Kultury Ludowej im. Jana Iwaszczyszyna
w dniu 30 lipca 2016r.

1. Anna Dorosińska – solistka z Goleniowa
2. „GAMA” – zespół śpiewaczy z instrumentem klawiszowym z Leśniowa Małego
3. „LEŚNIOWIANKI” – zespół śpiewaczy z Leśniowa Wielkiego
4. „OSTROMICE KAPELA” – zespół śpiewaczy z instrumentem elektronicznym z Ostromic
5. „MELODIA” – zespół śpiewaczy z instrumentem akustycznym z Płot
6. „WESOŁA GROMADA” – zespół śpiewaczy z Mirostowic Górnych
7. „KARGOWIACY” – zespół śpiewaczy z Kargowej
8. „ŁAZOWIANKI” – zespół śpiewaczy z Łaz
9. „LIPKA” – zespół śpiewaczy z towarzyszeniem kapeli z Kobylanki
10. „KOSZEWIANKI” – zespół śpiewaczy z instrumentem akustycznym z Koszewa
11. „CANTORES” – zespół śpiewaczy z Witnicy
12. „STAWNIANKI” – zespół śpiewaczy z instrumentem akustycznym ze Stawna
13. „RUTKA” – zespół śpiewaczy a’capella z Goleniowa
14. „DIABAZ” – zespół tańca ludowego z Drawska Pomorskiego (część I)
15. „PYRZYCZANIE” – kapela ludowa z Pyrzyc
16. „CANTO” – zespół śpiewaczy z Kamienia Wielkiego
17. „BORNEŃSKIE WRZOSY” – zespół śpiewaczy z Bornego Sulinowa
18. Jacek Mońko – solista z Elbląga
19. „POPOWIANIE” – zespół śpiewaczy z Będzina
20. Agnieszka Wiak – solistka z Olbrachtowa
21. „MAŁA TĘCZA” z Olbrachtowa
22. Wiktoria Śrutwa – solistka z Olbrachtowa
23. „DIABAZ” – zespół śpiewaczy z towarzyszeniem kapeli z Drawska Pomorskiego
24. Krystyna Starosta – solistka z Olbrachtowa
25. „DIABAZ” – zespół tańca ludowego z Drawska Pomorskiego (część II)
26. „KAPELA RYCHA” – kapela instrumentalno – śpiewacza z Nowogardu
27. Ryszard Jan Zagórski – solista z Nowogardu
28. „DĄBRÓWKA” – zespół śpiewaczy z instrumentem akustycznym z Dygowa
29. „WICHOWIANKI” – zespół śpiewaczy z Wichowa
30. „BUKOWINA” – zespół śpiewaczy z towarzyszeniem kapeli ze Zdroiska
31. „ECHO” – zespół śpiewaczy z akompaniamentem instrumentu elektronicznego z Wojcieszyc
32. „RELAX” – amatorski zespół śpiewaczy z instrumentem elektronicznym z Kamienia Pomorskiego
33. „SŁONECZKO” – zespół śpiewaczy z Niemicy
34. KAPELA LUDOWA „SWATY” – kapela z Będzina
35. „16-TY POŁUDNIK” – zespół śpiewaczy z instrumentem akustycznym z Chłop
36. „WIERZBNICZANKI” – zespół śpiewaczy z Bytomia Odrzańskiego
37. „DRZEWICZANIE” – zespół śpiewaczy z towarzyszeniem kapeli z Kostrzyna nad Odrą
38. „KALINA” – zespół śpiewaczy z towarzyszeniem kapeli z Kobylanki
39. „SWOJACY” – zespół śpiewaczy z instrumentem akustycznym z Mirosławca

Czytaj więcej